Softinyo

Softinyo - Cepten Pazar

— Cepten Pazar IOS & Android Uygulama

Cepten Pazar

Mobil Uygulama Geliştirme, Web Uygulama Geliştirme.

"Verilen Hizmetler : Proje Danışmanlığı, IOS & Android Uygulama Geliştirme, Web Yönetim Paneli Geliştirme, Güvenlik Testleri, Server Hizmeti"

Müşterimize özel hazırlamış olduğumuz ve tüm hakları müşterilerimizde saklı olan uygulamamızı sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Softinyo ekibi olarak 3 aylık bir süreçte geliştirdiğimiz bu projede başlıca E-ticaret, Bayi Paneli, Yönetim Paneli moduülleri bulunmaktadır. Bayi ve Yönetim paneli Web tabanlı Pazaryeri ise mobil tabanlı olarak hazırlanmış ve sunulmuştur.

Algılarınızı hedeflere dönüştürüyoruz

Cepten Pazar, üreticiler ile tüketicileri bir araya getiren bir pazaryeri platformudur. Çiftçilerin, potansiyel müşterilere ulaşması giderek zorlaşıyor ve hızla karasız hale geliyorlar. Proje sahiplerimiz bu konuya istinaden bir girişimde bulunup, çiftçilerin pazarda kendilerine yer edinmelerini sağlayabilecekleri bu uygulamayı hayata geçirmeye karar vermişlerdir. Geliştirmesini yapma imkanı bulduğumuz bu projede toprak sahibi emekçilerin pazarda yer edinmelerini güncel ekonomiye pozitif yönde katkı sağlayacağını düşünmekteyiz. Bu bağlamda uygulamada kullanıcı arayüzleri, satıcıların ürünlerini tüm doğallıklarıyla yansıtacak şekilde tasarlandı. Kullanıcı dostu olması için olabildiğince kullanışlı ve sade bir UI/UX çalışılmıştır. Güvenlik kısmında ise ilerde oluşabilecek bütün detaylar düşünülmüş olup, gerekli önlemler alınmıştır.

  • Müşteri:
    İsmail GÜNDÜZ
  • Süreç:
    3 ay
Yukarı