Softinyo

Grafik Tasarım Hizmetleri - Softinyo
  1. Anasayfa
  2. Yazılım & Tasarım Hizmetleri
  3. Grafik Tasarım Hizmetleri
Şirketinizi ve Markanızı Doğru Yansıtın

GRAFİK TASARIM HİZMETLERİ NELERDİR?

Grafik tasarım hizmetleri çok geniş bir alan için kullanılmakta olup pek çok sektör içerisinde de ihtiyaç duyulan hizmetlerdendir.

150+

Kurumsal Kimlik Çalışması

Logo, kurum içi ve kurum dışı kullanacağınız tüm grafik tasarım çalışmalarını marka kimlik kullanım kılavuzunuz ile birlikte hazırlıyoruz.

50+

İnternet Sitesi Tasarımları

Websiteniz için kurumsal kimliğinizi ve ürünlerinizi en iyi şekilde yansıtacak canlı bannerlar üretiyoruz.

200+

Logo ve Tema Tasarımları

Markanızı veya işletmenizin karakterini en iyi şekilde yansıtacak logolar tasarlıyoruz.

Tecrübemiz:

0 Yıldır Sürmekte

Softinyo Grafik Tasarımı Çalışanının Yetenekleri

>

Güçlü bir marka oluşturmak. Çok önemlidir.

>

Çalışmalarımıza Katılın Profesyonelliğin Tadını Çıkarın.

Hizmet Başlıkları

İyi tasarım iyi bir yatırımdır

Insert Çalışmalarının Bayi Satışına Katkıları

İşletmeniz veya markanızın internet üzerinde veya sahada en iyi şekilde yansıtmak için güçlü ve dikkat çekici tasarımlar üretiyoruz. Sizin için üreteceğimiz kurumsal tasarım çalışmaları ile markanıza iyi bir yatırım yapabilirsiniz. Mecraya özel olarak ürettiğimiz tasarımlar ile hedef kitlenize iletmek istediğiniz mesajı en iyi şekilde sunuyoruz.

Kurumsal Kimlik Çalışmalarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kurumsal kimlik çalışmalarında en fazla dikkat edilmesi gereken şey markanızın karakter çalışmanızı tamamladıktan sonra kurumsal kimlik çalışmasına başlamanızdır.

Grafik Tasarımda Profesyonel Firma

Markanızın farkını ortaya koymak ve yaratıcı gücün sınırlarını zorlamak adına gerçekleştirilen tüm çalışmalarda farklı olduğunuzu tüm dünyaya gösterebilme şansını elde edeceksiniz. Birlikte adım adım grafik tasarım evrelerini inceleyelim ve sizler de bu doğrultuda bizimle gerçekleştireceğiniz çalışmada bilgi ve özveri unsurlarını tanıyın istiyoruz.

Neden Grafik Tasarım

Desteği Almalısınız?

  • Grafik tasarımın genel amacı belirli bir mesajı iletmektir. Hayal gücünüze bağlı olarak aklınızda oluşan fikirleri tasarlayabilmenizi, dijital veya yazılı ortama aktarabilmenizi sağlar.
  • Sistematik ve yaratıcı bir plan dâhilinde, semboller ve sözcüklerin kullanılmasıyla beraber belirli hedeflere ulaşmayı ve de bir sorunu çözmeyi hedefler.
  • Hedef kitleye ulaşmanın ve doğru mesajı vermenin en etkili yollarından biridir. Çünkü insanlar gördükleri karelerin yüzde seksenlik bir kısmını hafızalarında barındırır ve unutmazlar.
  • Softinyo olarak anlatılmak istenen mesajı doğru şekilde yansıtmak, içeriğin konuya, hedef kitleye, ürün ya da hizmete uygun olmasını sağlamaktayız.
  • Grafik tasarım sanatının kullanım alanı fazlasıyla geniştir. Etrafımızda yer alan çoğu unsurda grafik tasarım ürünü görülmektedir. Marketten alınan herhangi bir üründe, televizyonda, dergi, gazetelerde, elimize uzatılan broşürlerde, marka-film-dizi afişlerinde, albüm kapaklarında, ambalajlarda, eve alınan çoğu eşyada yaşamınızı sürdürdüğünüz her alanda görebileceğiniz her şey grafik tasarım alanının içerisine girmektedir.
  • Yaratıcı düşünce ile ilerleyen her sistem karşılığını en güzel şekilde almaktadır. Bu yüzden grafik tasarım için de creative düşünce sistemi temelli bir çalışma sistemi benimsiyoruz.
Yukarı