Softinyo

Softinyo - Güzellik Merkezi

— Güzellik Merkezi IOS & Android Uygulama

Güzellik Merkezi

Mobil Uygulama Geliştirme, Web Uygulama Geliştirme.

"Verilen Hizmetler : Proje Danışmanlığı, IOS & Android Uygulama Geliştirme, Web Yönetim Paneli Geliştirme, Güvenlik Testleri, Server Hizmeti"

Güzellik Merkezi uygulaması kullanıcılar ile güzellik merkezlerini bir araya getiren hem hizmet hem de ürün alımı yapılmasını sağlayan bir platformdur. Proje sahibimizin en başından beri öncelikli olarak önem verdiği uygulamanın kendi pazarlamasını yapabilme potansiyeline ulaşmasıydı. Bu amaçla uygulamayı kullanan müşterilerde sadakat algısı oluşturmak amacıyla belli başlı çözümlere gitmiştir. Geldiğimiz son durumda proje sahibimiz oldukça yenilikçi ve ve farklı düşünme tarzı ile uygulamanın edilgenliğinin artması için bütün detayları düşünmüş olup, bizlerinde geliştirmesine fırsat tanınmıştır.

Algılarınızı hedeflere dönüştürüyoruz

Uyguluma içerisinde e-ticaret bünyesi dahil edilmiş olup ürün satın alımı sağlanmıştır. Bununla beraber hizmet alımı için ise randevu oluşturma sistemi hazırlanılmıştır. Kullanıcıların birçok indirimden yararlanabilecekleri bu uygulama için kullanıcı ara yüzlerini canlı ve heyecan verici tasarladık. Güvenlik kısmında ise ilerde oluşabilecek bütün detaylar düşünülmüş olur, gerekli önlemler alınmıştır.

  • Müşteri:
    Cemil Tolga ALTAY
  • Süreç:
    3 ay

Aklınızda proje var mı? Hadi tartışalım

Projenizde size nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için bizimle iletişime geçin.

Yukarı