Softinyo

Masaüstü Yazılım Hizmetleri - Softinyo

Masaüstü Yazılım Hizmetleri

Amacına uygun kullanılan yazılımların en önemli faydası, iş yükünü azaltmasıdır. Masaüstü yazılım avantajlarından bazıları, şu şekildedir :

  1. Anasayfa
  2. Yazılım & Tasarım Hizmetleri
  3. Masaüstü Yazılım Hizmetleri
İşinizi Kolaylaştırmanın Ötesine Geçin !

Masaüstü Yazılımı Avantajları Nelerdir?

Masaüstü yazılımlar , sahip oldukları geniş ve güçlü altyapısıyla sınırsız veriyi bir kayıp veya aksama olmadan yöneterek, yöneticiye tam hakimiyet sağlar. Sizin için özel olarak hazırlayacağımız masaüstü yazılımlar, iş gücünüzü en aza indirerek, verilerinizi güvenli şekilde depolar ve iş-personel maliyetlerinizi oldukça azaltır bunun yanı sıra analiz ve raporlama kolaylığı sağlar ve web tabanlı yazılımlara göre daha hızlı ve daha performanslı çalışır.

01

Dijital Strateji & Raporlama

Softinyo ekibi olarak masaüstü yazılım alanında eğitim almış olan profesyonel yazılım ekibimizle, iş gücünüzü arttıracak en son teknolojiyle uyumlu masaüstü uygulama çözümünü buluruz.

02

İçerik pazarlama

İhtiyacınız olan masaüstü yazılımları sisteminiz üzerinde sorunsuz olarak çalışacak şekilde geliştirerek, en uygun yöntem ve araçları belirleyip, beklentilerilerinize en üst düzeyde cevap veren çözümler üretiriz.

03

Web Geliştirme

Sizin için hazırlayacağımız özel masaüstü yazılım,zamandan tasarruf ederek iş yükünüzü hafifletirken, rakiplerinizi geride bırakmanızı kolaylaştıracaktır.

İşinizi Kolaylaştırmanın Ötesine Geçin !

Nasıl Başlayabiliriz ?

Softinyo ekibi olarak incelediğiniz hizmet veya başka bir hizmetimiz için genel başlangıçta izlediğimiz adımları aşağıda görebilirsiniz.

Araştırma ve Planlama

Önce sizi dinliyor ve ihtiyacınızı tam olarak öğreniyoruz. Sonrasında ise rakip analizi vb. araştırmalarımızı yapıp, neler yapabileceğimiz durumunu bir rapor haline getiriyoruz.

blog image
Konsept & Tasarım

Oluşturduğumuz rapora göre beraber bir konsept belirliyor ve bu konsept çerçevesinde size tasarım sunularımızı yapıyoruz.

Testler Ve Uygulama
Testler & Uygulama

Daha sonrasında ise uygulamamıza ve/veya tasarımımıza başlıyor belirlenen tarihlerde sunum ve proje gerçek yayını öncesi testlerimizi yapıyoruz.

Yayın & Mutluluk
Yayın & Mutluluk

Başarılı bir test ve uygulama sürecinin sonunda ise gerçek ortam yayınına ve/veya baskısını gerçekleştiriyoruz. Hepsi bu kadar basit ama etkili bir süreç işte.

Yukarı