Softinyo - Mobil Uygulama Yaptırmak

Mobil Uygulama Yaptırmak

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Mobil Uygulama Yaptırmak

Mobil Uygulama Yaptırmak

Mobil Uygulama Nedir ve Neden Gereklidir?

Gelişen teknoloji ve gün geçtikçe değişen dünya düzeninde şüphesiz ki akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar artık bir lüks değil bir ihtiyaç haline geldi. Yapılan araştırmalara göre insanlar boş zamanlarının yüzde 70'lik dilimini akıllı telefonları ile geçiriyor. Yani ortalama bir hesap yapıldığında günde en az 3-4 saatimizi mobil uygulamaları kullanırken geçiriyoruz. iOS ve Android arasındaki güçlü rekabet, hızlı gelişen son teknoloji cihazları ve yüksek donanımlı uygulamaları da beraberinde getirdi. İnsanların akıllı telefonlara ve uygulamalara ilgisinin arttığını fark eden firmalar hiç zaman kaybetmeden kendilerine ait mobil uygulamaları yaptırmak için harekete geçtiler. Günümüzde mobil uygulama sahibi olmak neredeyse bir zorunluluk haline geldi. Çünkü teknoloji geliştikçe insanlar kıyafet, elektronik gibi alışveriş ihtiyaçlarından tutun da yiyecek içecek ihtiyacına kadar mobil uygulamalardan hizmet almaya başladılar. Artık markete gidip alışveriş yapmak, saatlerce deneme kabinlerinde zaman öldürmek, hatta çalışmak için iş yerlerine gitmek bile neredeyse tarih olmak üzere.

Peki mobil uygulama bir firma için neden gereklidir? Cevabı çok basittir. Firmaların piyasa rekabetinde varlığını sürdürebilmek için mobil dünyada da yer alması gereklidir. Özellikle profesyonel bir görünüm ve marka değeri yaratmak isteyen firmalar mobil uygulama yaptırmak için yatırımlarını hızlandırdılar. Bu sayede hem kurumsal kimliklerini güçlendiriyorlar hem de kampanyalarını, indirimlerini, yeni ürünlerini ve çok daha fazlasını anında daha büyük bir kitleye ulaştırabiliyorlar ve müşteri potansiyellerini artırıyorlar. Artık broşür bastırmak, yüksek ücretler ödeyip televizyonlara reklamlar vermek eskide kaldı. Şimdi, her firma ihtiyacına ve cebine uygun mobil uygulamalar yaptırabiliyor.

Mobil Uygulamayı Nereden ve Nasıl Yaptırabilirim?

Tam da bu noktada Softinyo sizlere en iyi uygulama çözümlerini sunmaktadır. Her firmaya ve her bütçeye göre farklı hizmetler sunan bir uygulama geliştirme firması olan Softinyo'da hayallerinizi kodlayıp gerçeğe dönüştürmek ve isteklerinize uygun uygulama geliştirmek için tüm deneyimimizi kullanıyoruz. Firmamız sadece mobil uygulama yapmakla kalmamakta, isteğinize göre size mobil uygulama yaptırmak ve geliştirme hizmeti, web sitesi geliştirme hizmeti, masaüstü uygulama geliştirme hizmeti gibi birçok hizmeti de sunmaktadır. Softinyo sayesinde artık çöpe gidecek broşürler için para ödemenize gerek yok. Firmamız ile iletişime geçin iletişim bilgilerinizi bırakın ve hemen sizi arayalım. Hem hayallerinize göre hem de bütçenize göre modern ve kullanışlı bir uygulamayı sizin için tasarlayalım ve en kısa sürede hizmete açalım. Gelişen teknoloji nedeniyle küçük işletmelerin büyük firmalarla rekabet etmesinin ne kadar zorlaştığını biliyoruz. Softinyo olarak büyük küçük fark etmeksizin 12'den fazla bayilerimizle tüm işletmelerimizin yanındayız. Softinyo ile artık piyasada siz de varsınız!

Softinyo Size Hangi Hizmetleri Sunar?

Softinyo olarak başta mobil uygulama yapma ve geliştirme, web sitesi yapma ve geliştirme, masaüstü uygulamaları geliştirme ve otomasyon sistemleri geliştirmenin yanı sıra size Instagram reklam danışmalığı, Facebook reklam danışmalığı, dijital rakip analizi, SEO danışmanlığı ve e-marketing danışmanlığı hizmetleri sağlayarak sektörde sizi bir adım öteye taşıyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınıza göre geliştirdiğimiz uygulamaların sonrasında da dilerseniz takibini yapıyor ve sizi e-marketing alanında da ön sıralara taşıyacak danışmanlık hizmetleri de veriyoruz. Sektördeki rakip firmaların analizlerini yapıyor Instagram, Facebook gibi gelişmiş sosyal medya uygulamaları üzerinden verdiğiniz reklamların daha geniş ve potansiyel müşterilere ulaşmasını sağlıyoruz. SEO danışmanlığı sayesinde uygulamanızın veya web sitenizin önerilenlerde en üste çıkmasını sağlıyoruz. Bu sayede teknolojinin hızla geliştiği bu dünyada sektöre sıkıca tutunmanız ve rakiplerinizden bir adım ötede olmanızı sağlıyoruz. Sektördeki 8 yıllık deneyimimiz 1,8 milyon indirme ile yakaladığımız başarıya ve hayatına dokunduğumuz 240 mutlu müşteri arasında sizi de görmekten büyük mutluluk duyarız.