Softinyo

Mobil Uygulama Fikirleri 2022 - Softinyo

Mobil Uygulama Fikirleri 2022

Bu size yardımcı oldu mu?
2/5.00 Puan (1 Değerlendirme)

Yayınlanma Tarihi : 2022-07-19 02:27:01

Son Güncellenme Tarihi : 2022-07-19 02:27:01

Mobil Uygulama Fikirleri 2022'de büyük ölçekte büyüyerek tüm mobil uygulama sahipleri ve mobil uygulama fikirlerini harekete geçirdi. Pandemi ile popüler olan sanal market uygulamaları 2022'de pandeminin bitişiyle trendini kaybedecek gibi görünüyor. Sanal market uygulamalarının yerini yavaş yavaş hizmet ve eğlence sektörüne hitap eden uygulamalar almaya başlıyor. Bu yazıda popüler olabilecek ve trend yapacak muhtemel uygulama fikirlerini derledik. Eğer sizde mobil uygulama yaptırmak istiyorsanız listemizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Sanal Market Uygulaması Yaptırmak
Sanal Market Uygulaması Yaptırmak Görseli

Sanal Market Uygulaması Yaptırmak

Popülerlik Endeksi : 98/100

Sanal Market Uygulaması Maliyeti : Minimum 150.000 TL - Maximum 999.999 TL

Dijital dünyanın her geçen gün daha da yaygınlaştığı günümüzde neredeyse bütün işlerimizi elimizde tuttuğumuz akıllı telefonlarımızdan halledebiliyoruz. Önümüzdeki yıllarda özellikle online siparişin herkes tarafından daha fazla kullanılacağı öngörülüyor. Durum böyle olunca, birçok firma ve üretici, ürünlerini sanal ortamdan insanlara ulaştırmak için yarışa girmiş durumda. Özellikle başarılı olmuş dijital market uygulamalarının olması, diğer market sahiplerini de dijitalleşmeye doğru itiyor. Korona virüsün tüm dünyayı kısa bir sürede etkisi altına almasının ve insanların evlerinden dışarıya çıkamamalarının bir sonucu olarak, online sipariş sektörü hızla büyüdü. Günümüzde bu durum değişse bile, korona virüsün etkisi azalmış olsa da online sipariş insanların vazgeçilmezleri haline gelmeye devam ediyor. Evinin konforunda ihtiyacı olan her şeye online olarak ulaşabilen insanlar için, market alışverişlerinin de dijital uygulamalar üzerinden yapılabilmesi büyük bir kolaylık sağlıyor. Sanal market uygulaması yaptırmak isteyen firma ve market sahiplerinin her geçen gün artıyor. Sizde softinyo.com adresini ziyaret ederek istediğiniz ve hayal ettiğiniz sanal market uygulamasını yaptırabilir veya detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

" Sanal Market Uygulaması Yaptırmak " yazımızı inceleyerek konu hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Otobüs Rezervasyon Uygulaması Yaptırmak

Otobüs Rezervasyon Uygulaması Yaptırmak

Popülerlik Endeksi : 15/100

Otobüs Rezervasyon Uygulaması Maliyeti : Minimum 350.000 TL - Maximum 1.500.000 TL

Otobüs rezervasyonu yapan uygulama ve websiteleri yine bu yıl pandeminin etkisi sonucu trendlerde. Özellikle turizm sektöründe bağlantılarınız varsa veyahut halihazırda iş yapıyor iseniz. Otobüs Rezervasyon Uygulaması Yaptırmak sizin için çok mantıklı bir mobil uygulama fikri olabilir. İlerleyen yıllarda artarak devam edecek olan online otobüs bilet pazarında şimdiden yer alabilirsiniz.

Otel Rezervasyon Uygulaması Yaptırmak

Popülerlik Endeksi : 29/100

Otel Rezervasyon Uygulaması Maliyeti : Minimum 50.000 TL - Maximum 499.999 TL

Otel rezervasyon uygulamaları ile özellikle Turizm sezonlarında çok iyi nakit akışları sağlayabilirsiniz. API ve XML sağlayıcıları ile anlaşmak ve entegrasyon aşamaları zor olsa da sisteminizi kurduktan sonra çok hızlı büyüme elde edebileceğiniz fikirler arasında. Turizm Yazılımı başlıklı yazımızı inceleyerek konu ile ilgili daha çok bilgiye sahip olabilirsiniz.

Fiyat Karşılaştırma Uygulaması Yaptırmak

Popülerlik Endeksi : 09/100

Fiyat Karşılaştırma Uygulaması Maliyeti : Minimum 30.000 TL - Maximum 299.999 TL

Fiyat karşılaştırma uygulamaları online alışveriş ve sanal marketlerin popüler olması ile ihtiyaç haline geldi. Çok fazla kullanılmasına rağmen teknik açıdan geliştirmenin uzmanlık istemesi ve zor olması gibi nedenlere piyasada çok az muadili olan belli markaların tekelinde. Gerçekten işlevsel bir fiyat karşılaştırma uygulaması yaparsanız piyasada yer edinmeniz çok kolay olacaktır. 2022'nin en trend ve mantıklı mobil uygulama fikirlerinden biri de fiyat karşılaştırma uygulaması yaptırmak olacaktır.

Taksi Çağırma Uygulaması Yaptırmak

Popülerlik Endeksi : 24/100

Taksi Çağırma Uygulaması Maliyeti : Minimum 300.000 TL - Maximum 299.999.000 TL

Yine düşük yaptırma popülerliğine sahip olsa da piyasada çok tutulan uygulama fikirlerinden biri ile karşınızdayız. Taxi çağırma uygulamaları teknik açıdan harita ve konum geliştirmeleri sebebi ile zor geliştirilmektedir. Geliştirme maliyetleri, teknik zorluklar ve piyasadaki güçlü, tekel SuperAppler yüzünden çok fazla muadil bulunmamaktadır. Yeterli sermaye ve iyi bir iş planı ile denenebilir ve başarılı olunabilir.

Dil Öğrenme Uygulaması Yaptırmak

Popülerlik Endeksi : 22/100

Dil Öğrenme Uygulaması Yaptırma Maliyeti : Minimum 24.000 TL - Maximum 240.000 TL

Dil Öğrenme Uygulamaları da son dönemde globalleşen ve dijitalleşen dünyada çok yaygınlaştı. İnsanlar dünyanın öbür ucundaki diğer insanlara çok kolay erişebildikleri için artık yabancı diller öğrenerek aynı zamanda fikir ve kültür alışverişi yapmak istiyorlar. Bu noktada ücretsiz başlayıp, premiuma sürükleyen veya reklam içeren dil öğrenme uygulamaları ciddi gelirler elde ettiriyor.

Mobil Oyun Yaptırmak

Metin Tabanlı Oyun Yaptırmak

Popülerlik Endeksi : 02/100

Mobil Oyun Yaptırma Maliyeti : Minimum 90.000 TL - Maximum - - - - TL

Şirket olarak bizimde geliştirip girdiğimiz bir uygulama kategorisi. Oyunlar ciddi anlamda hızla büyüyerek sizlere kısa zamanda iyi reklam geliri getirebilir. Ciddi bir zaman, hayalgücü ve emek yatırımı olan mobil oyun sektörü her geçen gün büyüyerek pazarı genişlemeye devam ediyor. Sizde buna benzer metin tabanlı bir oyun ile en kısa sürede mobil oyun sektörüne giriş yapabilirsiniz. Mobil Oyunumuzu incelemek isterseniz Play Store üzerinden Devlet Yönetme Oyunu olarak indirebilirsiniz.

Bir derleme yazımızın daha sonuna geldik. Mobil Uygulama Fikirleri 2022 arşivimizi inceleyip bir mobil uygulama fikri sahibi olduysanız Mobil Uygulama Yaptırma Süreci yazımızı inceleyerek süreçlere hakim olabilirsiniz.

Yukarı