Softinyo

Mobil Uygulama Yapan Firmalar Nasıl Bulunur? - Softinyo

Mobil Uygulama Yapan Firmalar Nasıl Bulunur?

Bu size yardımcı oldu mu?
0/5.00 Puan (0 Değerlendirme)

Yayınlanma Tarihi : 2022-06-11 04:53:41

Son Güncellenme Tarihi : 2022-06-11 04:53:41

Mobil uygulama firmaları arasında sektörde yer alan en iyi firmalardan biri olma yolunda çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Softinyo olarak en iyi mobil uygulamayı yapmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Softinyo ekibi olarak müşterilerimize hızlı, güvenli ve fonksiyonel çözümler üretmeye çalışmaktayız. Mobil alanında tecrübeli kadromuz ve kazandığımız referanslar sayesinde müşterilerimizi arttırmayı amaçlıyoruz. Çalışmalarınıza bizimle devam etmek ya da yeni mobil uygulamalarınız hakkında en başından bizimle çalışmak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Softinyo ekibi olarak müşterilerimizin güvenliğini sağlama, zamanı değerlendirme ve sorunlara çözümler üretme konusunda kendimize olan güvenimiz tamdır. Siz de mobil uygulama geliştirme konusunda çözümler arıyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Mobil Uygulama Yapımı ve Süreçleri

Mobil İOS ve Android olarak iki işletim sisteminden oluşmaktadır. Mobil uygulama yapım süreci 3 aşamadan oluşur. Bunlar:
  1. Uygulama oluşturma
  2. Test Etme
  3. Uygulamayı yayınlama
Uygulama oluşturma sürecin ilk aşamasıdır. İçerik ve tasarımlar belirlenmeye başlar. Bu konuda en iyi mobil uygulama yapan şirketler arasında olan Softinyo ekibimizle size yardım etmekteyiz. Google Play Store ve App Store  indirme ile Android ve İOS işletim sistemlerinde düzgün çalışması için test edilmesi gerekir. Bu konuda mobil uygulamalarınızı test etmek için araçlarımız mevcuttur. Mobil uygulama yapımda en son adım ise uygulama oluşturma ve test ettikten sonra Google Play Store ve App Store yükleme işlemi yapılmasıdır.

Mobil Uygulama Maliyeti

Mobil uygulama fiyatları uygulamaların sürecine ve özelliğine göre farklı olmaktadır. Proje içerisindeki karmaşıklık, uygulamayı oluşturmak için geçen süre mobil uygulama fiyatlarını etkilemektedir. Genel anlamda uygulama fiyatını etkileyen unsurlar arasında uygulamanın türü, işletim sistemleri, tasarım ve sayfa yapısıdır. Mobil uygulama sektöründe tecrübemiz ve geniş kadromuzla müşterilerimizi mobil uygulama fiyatları konusunda rahatlatacak planlarımız olmaktadır. Müşterilerimize mobil uygulama fiyatını etkileyen unsurları göz önüne alarak makul fiyatlar sunuyoruz. Sizde mobil uygulama maliyetleri hakkında bilgi almak ve aklınızdaki uygulama hakkında fikir danışmak için bizimle iletişime geçin.

Mobil Uygulama Hizmetlerimiz

Softinyo ekibi birçok alanda mobil uygulama hizmetleri yapmaktadır. Restoran, kafe, lokanta alanlarında geliştirdiğimiz uygulamalar gibi mobil uygulama yaptırma işlemi için bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bizi neden tercih etmeniz gerektiği konusunda bilgi sahibi olursunuz. Ayrıca mobil uygulamalarımızda barkod özelliği sayesinde lokanta, kafe, gibi işletmelerin ürünleri hakkında detaylı bilgiler sunduğumuz için müşteriler şeffaflığınızdan ötürü sizi tercih edebilir. Otel rezervasyon uygulaması ile tatil yapmak istediniz zaman erken rezervasyon yaptırma, fiyat öğrenme ve oda seçimi ile müşterileri memnuniyetini sağlayabilirsiniz Kahve APP uygulamamız ile açık kafeleri, yakın kafe, ürünlerini inceleme, fiyatlarını öğrenme ve ödeme işlemlerini yapabilmektedir. Ayrıca kullanıcı mobil uygulama kullanımı ile sipariş verebilmektedir. Bu mevcut müşterileri elde tutmak ve potansiyel müşterileri çekmek için iyi bir adımdır. E-Ticaret APP uygulaması İnternet sitesinden müşterilerine pazarlama yapan firmalar için hazırlanmaktadır. Bu mobil uygulama ile müşterileri taleplerini, değerlendirmelerini, siparişlerini, şikayetlerini ve önerilerini kolaylıkla takip edebileceksiniz. Size sunduğumuz dijital pazarlama paketlerimiz ile işlerinizi popüler hale getirebilirsiniz. Softinyo olarak tüm mobil uygulama yaptırmak taleplerinizi karşılıyoruz. Bu alanda sizlere memnuniyet garantisi veriyoruz. Bugüne kadar yaptığımız uygulamalardan ötürü pek çok referansa sahibiz. Uluslararası piyasada rekabeti yakalamak isteyen orta ve büyük ölçekli şirketler için çözüm yolu buluyoruz. Müşterilerinin taleplerini ve arzularını en iyi şekilde karşılama çabası içinde olan firmamıza web sitemiz ya da diğer iletişim kanalları üzerinden ulaşabilirsiniz.
Yukarı