Softinyo

Mobil Uygulama & Yazılım Hizmetleri - Softinyo

Mobil Uygulama Hizmetleri

 1. Anasayfa
 2. Yazılım & Tasarım Hizmetleri
 3. Mobil Yazılım Hizmetleri
Softinyo

Mobil Uygulama Hizmetleri

Mobil uygulama dünyasının ayrıcalıkları ile tanışmaya hazır mısınız ?
Yüksek müşteri sadakati ile işletmenizi tanıştırma zamanı.
Mobil Uygulama Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayarak ilgili içeriğimizi okuyabilirsiniz.
Haydi Başlayalım !

31

Proje

Bugüne kadar halka açık ve kapalı olmak üzere toplamda 31 adet mobil projeyi tamamladık.

2M+

Uygulama İndirmesi

Bugüne kadar geliştirdiğimiz uygulamalar tüm mağazalarda toplamda 2 Milyon kez indirildi.

600B+

Satır Kod

Softinyo bünyesinde bugüne kadar sadece mobil uygulama geliştirme için 600 bin satırdan fazla kod yazıldı.

En kötü plan dahi plansızlıktan iyidir.

Mobil Uygulama Geliştirme Süreçleri

Strateji

Uygulama Geliştirme Stratejimiz

01

Analiz ve Teknoloji Seçimi

İlk aşama olarak projenizin gerekliliklerini, muhtemel büyüme öngörüsünü ve ihtiyaçlarını analiz ediyoruz. Buna bağlı olarakta gerekli yazılım dili ve teknoloji seçimlerini sağlıyoruz.

02

Planlama

Projenizin başlangıcından bitişine yapılacak tüm işlemleri ve geliştirmeleri planlayarak ufak parçalara bölüyoruz. Bu parçaları ayrı ayrı birleştirerek büyük resmi oluşturuyoruz.

Başlangıç

Başlamak bitirmenin yarısıdır.

03

Tasarım

Yapılan tüm analiz ve planlar doğrultusunda tasarım süreçlerine başlıyoruz. Bu andan itibaren tüm tasarımları günlük, haftalık ve aylık raporlar halinde sizinle paylaşıyor olacağız.

04

Geliştirme

Tüm tasarım, analiz ve plan süreçlerini yazılım geliştirme ile birleştirerek projenizin ilk işlevsel halini gün yüzüne çıkarıyoruz. Ufak tester ve kullanıcı kitleleri ile BETA sürüme alınabilecek haldeki projemiz ortaya çıkıyor.

Test ve Canlı

Tüm olasılıkları test et

05

Test

Çeşitli gelişmiş araçlar ve canlı kullanıcılar ile sistemdeki tüm özellik ve sayfalar test ediliyor. Bununla birlikte siber güvenlik (penetrasyon) testleri de sağlanıyor ve herşeyin tamam olduğundan emin oluyoruz.

06

Yayın ve Bitiş

Uygulamanız ile ilgili tüm süreçleri tamamlandıktan sonra herkese açık bir şekilde yayına alıyor ve ilk günlerde sizi asla yalnız bırakmıyoruz.

Arkanıza yaslanın ve bu anın tadını çıkarın !

Softinyo

Öne Çıkan Referanslarımız

Sizde bize ulaşarak hayallerinizdeki uygulamayı hayata geçirebilirsiniz.

Referansları Detaylı İncele
Portfolio image

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Techtorial
Portfolio image

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Cepten Pazar
Portfolio image

Mobil Oyun

Mobil Oyun

Derin Devlet
Portfolio image

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Güzellik Merkezi
Tercih tamamen sizin !

Tarafını Seç

En Çok Tercih Edilen

Hybrid Uygulama

Tercih yapmak için taraf belirle butonuna tıklamanız yeterlidir.

Taraf Belirle

Native Uygulama

Tercih yapmak için taraf belirle butonuna tıklamanız yeterlidir.

Taraf Belirle

Bu konuda yeterince bilginiz yoksa veya kararsız kaldıysanız ücretsiz süreç ve plan danışmanlığı kapsamında sizi telefonda detaylı bilgilendirebiliriz.

Bize Ulaşın

Neden mi

Softinyo ?

Çalışmaya Başlayalım
 • Projenizi 1 gün bile geç alırsanız 3 katı cezai işlemi kabul ediyoruz
 • Tüm proje sürecini Softinyo VIP uygulamasından takip edebilirsiniz
 • App Store ve Play Store yayınlama desteği tamamen ücretsiz
 • İlk 6 ay güncelleştirme bakımları ve teknik destek ücretsiz
 • İlk 1.000 kullanıcıya kadar sunucu ücreti yok
 • Proje sürecinde mesai saatleri içerisinde sınırsız yönlendirme ve danışmanlık
 • Gereken durumlarda personellerinize sistem kullanım eğitimi
 • Tüm personellerinize ve size ücretsiz Siber Farkındalık Eğitimi
 • Tamamı ile açık kaynak kod garantisi ve proje sonu kaynak kod teslimi
Mobil Uygulama Hizmet Süreçleri
Mobil uygulama süreçlerinden ilk adım araştırma sürecidir. Bu süreç içerisinde yaptırılmak istenen mobil uygulamanın genel amacı belirlenir. Güncel piyasa, arz-talep ilişkisi ön planda tutularak ihtiyaçlar doğrultusunda projenin ana teması belirlenir. Rekabet edilecek piyasa hakkında bilgi toplanır. Yapılmış diğer mobil uygulamaların indirilme oranlarına bakılır. Bir sonraki süreçte uygulamanın pazar stratejisi geliştirilir. Uygulamanın size hizmetinizle doğru orantılı olarak kazandıracağı tutar tahmini olarak hesaplanır. Belirlenmiş amaç ve kazanım politikasından sonra en can alıcı nokta olan pazarlama evresine geçilir. Pazarlama süreci, yaptığınız/yapacağınız bütün maddi ve manevi emeklerin karşılık alacağı noktadır. Bu nedenle öncelikle belirlenen amacı ve uygulamayı çok iyi tanımak gerekir. Müşterilerinizle kuracağınız ilk kontakt çok önemlidir. Reklamlarınızın, ilgili mecraalarda bulunması ve dolayısıyla potansiyel müşteriler elde etmeniz de bir o kadar hassas noktadır. Uygulamayı ön planda tutan indirme sayısı olsa bile kullanıcılarınızın ilgisiz alandan olması size doğru bir kazanç sağlamayacaktır. İyi bir bütçe ve doğru bir reklam stratejisiyle kazancınız artacaktır. Bütçeniz iyi ancak yanlış bir reklam stratejisi varsa maalesef hem geçen zamandan hem de yararsız harcamalardan dolayı kaybınız büyük olacaktır. Uygulamaya başlamadan önce bu yol haritası çizilirse daha sağlam temeller üstüne projeye devam edilir. Yaptırılması istenen mobil uygulamanın özelliklerinin not alınması da pozitif olarak yansıyacaktır. İstenilen özellikler süreç içerisinde akla gelerek artacağı için küçük bir zaman diliminde oluşamayacaktır. Bu sebeple sürecin takipçisi olabilecek yazılımcılarla entegreli çalışmak gerekir.
Misyonu ve vizyonuyla kurgulanmış bir mobil uygulamayı artık piyasaya sürmemek için hiçbir neden yoktur. Mobil uygulama yapan firmaların fiyat politikası çok farklıdır. Burada değerinden düşük veya değerinin çok üstünde bir piyasayla karşılaşabilir ve karar vermekte zorlanabilirsiniz. Ayırıcı nokta referanslar ve uygulama yapılırken kullanılacak olan teknolojilerdir. Freelancer kişilerle iş yapmak çok doğru bir karar olmayacaktır. Hem güvence açısından hem de iş disiplini ve revizyonlar sürecinde gereken desteği bulamamanız sizi projenizden soğutacaktır. Bu sebepten dolayı muhakkak firmalarla çalışılması gerekmektedir. Bir uygulamanın yapım aşamasında güncel olarak haberleşebileceğiniz, muhattap bulabileceğiniz yerleri tercih etmeniz sizi motive edecektir. Kullanılacak teknolojinin güncel teknolojilere adaptasyonu ve hızı çok önemlidir. Bunlar kazancınızla direkt bağlantılıdır. Kullanımı sade ve şık olan projelerin daha verimli olduğu kanıtlanmış bir gerçektir.
Mobil uygulama tasarımı tamamlandığında proje sonuna yaklaşılmış ancak sona ermiş demek değildir. Test aşamasının atlanmaması gerekir. Uygulamanın güvenliği, çalışma durumu, çıkacak hatalar test edilir. Güvenlik testi; verilerinizin sağlıklı bir şekilde korunması, kullanıcılarınızın size olan güveni, uygulama içi sorunsuz çalışması, sizin veri güvenliğiniz açısından çok önemlidir. Uygulama içi testler; herhangi bir yazılmış sistemin çalışılabilirliği, kullanıcı kaybı yaşamamak açısından önemlidir. İlk intibaa bu safhada kazanılacağı için önemlidir. Bütün bu testlerden başarıyla geçmiş olan mobil uygulama artık yayınlanmaya hazırdır.
Mobil Uygulama Yaptırmak
Flutter ile Mobil Uygulama Yaptırmak özellikle son zamanda çok rövanştadır. Google tarafından oluşturulan ve desteklenen Flutter, birçok büyük uygulamanın dönüşümüne veyahut 0 dan oluşturulmasına katkı sağlamıştır. Cross Platform oluşu, basit ve hızlı proje çıkarabilme kabiliyeti sayesinde Flutter tercih sebebi olmuştur. 2022 yılında communitysi en çok büyüyen dil olarak tarihe geçmiştir. Flutter ile yazılan uygulamaların hem Android hem IOS platformlarda çalışması zaman ve maliyet açısından startuplara büyük imkanlar sunar. Dolayısıyla yeni birçok startup mobil geliştirmede Flutter kullanmaktadır. Aynı zamanda sektörde bildiğimiz birçok büyük SuperApp (Getir, Yemeksepeti vb.) altyapılarını Flutter'a taşımaktadır.
Java ile Mobil Uygulama Yaptırmak genellikle yüksek optimizasyon gerektiren, fazla animasyonlu ve hareketli uygulamalar için tercih edilmektedir. Java uzun zamandır piyasada olan ve çok kullanılan bir dil olması dolayısıyla çok fazla kaynak ve geliştirme aracına sahiptir.
Swift ile Mobil Uygulama Yaptırmak genellikle yüksek optimizasyon gerektiren ve IOS platformunda kullanılacak oyun tarzı uygulamalarda kullanılmaktadır. Apple desteğiyle oluşturulan Swift çok geniş bir kitleye sahip olmayıp özellikle Türkçe kaynak ve bildirim konusunda eksik kalmaktadır.
Yardım Merkezi —

Mobil Uygulama ile İlgili Daha Detaylı Bilgi İçin

Mobil Uygulama
Yukarı