Softinyo

Softinyo - ÖdünçApp

— ÖdünçApp Web & Mobil Uygulama Projesi

ÖdünçApp

Mobil Uygulama Geliştirme, Web Uygulama Geliştirme.

"Verilen Hizmetler : Proje Danışmanlığı, IOS & Android Uygulama Geliştirme, Web Yönetim Paneli Geliştirme, Güvenlik Testleri, Server Hizmeti"

Bu uygulama günümüz sektörünün artı ürün israfından dünyayı daha iyi bir hale getirmek ve eksikliğini gidermek amacıyla ihtiyacınız olan ama satın almaktan kaçındığınız eşyaların kiralanmasında size yardımcı olmaktadır. Proje sahiplerimizin genç ve dinamik bireylerden oluşması özellikle üniversite yaşantılarını baz alarak yaşanan sorunlara bu şekilde bir çözüm üretmiş olmalarını takdir ediyoruz. Bizlerde bu uygulamanın geliştirme sürecinde dinamik ve güvenilir bir yapı üzerine inşa etmenin öneminin bilincinde başladık. Genç girişimcilerimizin yaratıcı fikirleri toplumumuzda heyecan uyandırıcı bir etki bıraktı.

Algılarınızı hedeflere dönüştürüyoruz

Pilot bölge olarak Ankara seçilmesiyle beraber hayata geçirilen bu proje özellikle birçok öğrenciyle beraber halkında taleplerini en uygun yollarla karşılamış bulunmaktadır. Sürecin her aşamasında olduğumuz için uygulamanın seyrinin bu şekilde ivme alarak yükseliyor olması bizleri de çok mutlu etti. Uygulama adı itibariyle aslında temelde dayanışmanın da önemini topluma yeniden hatırlatmakta istemiştir. Güvenilir ödeme kısmı ve eşyaların korunması adına gerekli önlemler alınmış olup, kullanıcı ara yüzlerinin sadeliğiyle uygulama tamamlanmıştır.

  • Müşteri:
    Oğuz SERVİ
  • Süreç:
    3 ay

Aklınızda proje var mı? Hadi tartışalım

Projenizde size nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için bizimle iletişime geçin.

Yukarı