Softinyo

SEO Paketleri Ve Fiyatları Nelerdir? - Softinyo

SEO Paketleri Ve Fiyatları Nelerdir?

Bu size yardımcı oldu mu?
0/5.00 Puan (0 Değerlendirme)

Yayınlanma Tarihi : 2022-06-04 00:37:23

Son Güncellenme Tarihi : 2022-06-04 00:37:23

Arama Motoru Optimizasyonu hizmetleri sitelerin internette daha görünür hale gelmesini sağlamaktadır. Google SEO hizmeti ile reklamlarınızı daha iyi yapabilir, tanıtımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel olarak yapılan bu işlemler, birkaç gün ardından sonuçları görmenizi sağlar. Search Engine Optimization internette bulunan her web sitesi için yapılabilir. Bu nedenle herhangi bir kısıtlaması yer almaz. Dolayısıyla e-ticaret sitelerinden kurumsal sitelere ve bloglara kadar yapılabilmektedir. Hizmetin verildiği site fark etmeksizin burada amaçlanan sitenizin daha yukarıda gösterilmesidir. Böylece aldığınız ziyaretçi oranlarının artması hedeflenir. Firmalar bunları sunarken belirli paketlere ayrılmaktadır. Genel anlamda bunlar,

 • Sıralama yükseltme desteği,
 • Sosyal medya yönetimi,
 • İçerik yönetimi,
 • Site tasarımları,
 • Arama motoru portföy yönetimi,

Gibi maddeleri içine almaktadır. SEO paketleri ile dijital sistemlerinizi daha verimli bir şekilde kullanmaya başlamanız mümkündür.

SEO Paketleri Nedir?

Bireysel ve kurumsal SEO hizmeti veren kurumlar bunları belirli paketler halinde sunmaktadır. Kişiler temel olarak bunları inceleyerek, istediğini seçmektedir. Sipariş verildikten sonra ise sitenin adresi iletilir. Eğer daha iyi çözümler almak istiyorsanız, seçtiğiniz pakete dikkat etmeniz gerekir. Çünkü sitenizin büyüklüğüne uygun olan tercihi yapmamışsanız, alacağınız sonuçlar yetersiz olacaktır. Öncesinde inceleme yapmak ve seçmeyi düşündüğünüz firma ile iletişime geçmek, daha doğru seçeneklere yardım eder. Doğru bir paket seçerseniz, kısa süre içinde sitenizin sıralamanızı yükseltebilirsiniz. SEO temel olarak sitenizin kullanıcı deneyimini arttırarak, Google tarafından daha iyi sıralama almanızı sağlar.

SEO Paketleri Neden Seçilmelidir?

İnternet milyonlarca kişi tarafından kullanılsa da en iyi çözümleri almak istiyorsanız yukarılarda sıralamayı almanız gerekir. SEO paketleri bunlara kısa sürede yardımcı olur. Paket halinde sunulması çok sayıda artı kazandırmaktadır. Bunlar genel anlamda şu şekildedir;

 • Kapsamlı hizmet: SEO hizmetlerinin paket halinde sunulması, daha kapsamlı sonuçlar almanızı sağlar. Belge desteği, link kontrolleri, meta, site içi ve dışı Anahtar Kelime Optimizasyonu ve daha birçok hizmeti içermektedir. Ancak ihtiyacınız kapsamında bunların niteliği arttırılabilmektedir.
 • Hedef yönelik sonuçlar: SEO paketleri sitenizin konseptine ve hedef kitlesine uygun çözümler sunmaktadır. Özel olarak planlanması sebebiyle giriş seviyesinde olan sitelere ve profesyonel şirketlere aynı seçimler teklif edilmektedir.
 • Hızlı yükselme: Arama Motoru Optimizasyonu yapıldıktan sonra sonuçları kısa süre içinde almanızı sağlar. Size uygun paketler pratik çözümler sunar.
 • Bunlara ek olarak kurumsal SEO hizmeti veren firmalar, kampanyalardan yararlanmanıza da yardımcı olabilir.

SEO Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Arama Motoru Optimizasyonu yapılırken belirli etmenler değerlendirilmektedir. Bunlar fiyatlara da etkiler. Search Engine Optimization her siteye özel olarak yapıldığı için öncelikle hedef sitede bir inceleme yapılmaktadır. Bundan sonra da eksiklikler tespit edilerek, bir sonuç alınır. SEO fiyatları da bunun üzerinden belirlenir. Paketler fiyatları dolayısıyla içeriklerine göre değişir. Eğer daha uygun çözümler bulmak istiyorsanız, aralarından seçim yapmanız yeterlidir. Ayrıca bu tür hizmetleri hem bir seferliğine hem de aylık olarak alabilirsiniz. Eğer sitenizin sürekli yüksek sonuçlar almasını istiyorsanız, aylık daha uygun çözümler sunar. Aylık SEO fiyatları aldığınız hizmetin niteliğine göre değişmektedir. Dolayısıyla bu hizmetleri almayı düşünüyorsanız, öncelikle bir firma ile iletişime geçmeniz, ardından da bilgi almanız gerekir. Eğer daha iyi çözümler bulmak istiyorsanız, profesyonel çözümlerin alınması şarttır.

SEO Paketleri Neleri Kapsar?

SEO hizmetleri hem site içi hem de site içi optimizasyonu kapsamaktadır. Bunların her ikisi de kullanıcı deneyimini arttırmak üzere gerçekleştirilmektedir. Site içi işlemlerde genel hatlarıyla şu işlemler gerçekleştirilir;

 • Domain uzantısı seçilir. Anahtar kelime kullanımı kesinlikle yapılmalıdır.
 • URL düzgün bir şekilde düzenlenir. Kısa ve öz olmalı, anlaşılabilir, insanlar tarafından hatırlanabilir olmalıdır.
 • H1, H2 ve H3 gibi başlık etiketleri kullanılır.
 • Site hızı daha kısa sürede açılacak şekilde planlanır.
 • Kodlar gözden geçirilerek düzenlenir. Temiz bir kod yapısı kısa sürede sonuç almanıza yardım eder.
 • İçerikleriniz kaliteli olmalıdır. Anahtar kelimeler kullanılmalı, yeterli uzunlukta hazırlanmalıdır.
 • Dil kurallarına uyum sağlanmalıdır.
 • Kategori düzeni doğru bir şekilde kullanılmalıdır.
 • Mobil uyumlu web siteleri hazırlanmalıdır.
 • Site haritaları olmalıdır.

Site dışı SEO çalışmalarında ise backlink eklenmelidir. Google sitelerde güvenilirliğe büyük bir önem vermektedir. Bu nedenle farklı siteler için backlink vermek size yardımcı olmaktadır. Ancak bunların düzgün bir şekilde verilmesi ve kaliteli olması şarttır.

SEO Neden Önemlidir?

Bir internet sitesine sahip olmak günümüzde birçok kişi tarafından arzulanmaktadır. Dijital sistemler bunun haricinde firmalara da büyük fırsatlar sunmakta, tanınırlığınızı arttırmaktadır. Ancak bu durum sadece internet sıralamanıza bağlıdır. Kullanıcılar online araştırmalarda kısa sürede sonuç almak ister. Bu nedenle genellikle ilk sıradan başlanarak bir inceleme yapılır. Bu nedenle en fazla üç Google sayfası incelenir. Eğer sitenizin daha fazla ziyaretçi almasını istiyorsanız, SEO çalışmaları size çözüm sunmaktadır. Google, kullanıcıların yaptığı aramaları belirli maddelere göre sıralamaktadır. Sistem tarafından kullanılan robotlar, kişilerin araştırmasına uygun sonuçları kategorilere ayırarak gösterir. SEO hizmeti yapılırken sistemin kullandığı maddelere uygun olarak yapılır. Anahtar kelimeler kullanılarak robotlara sinyaller yollanarak sıralamaya yardımcı olunur. Bunun haricinde site daha kullanıcı odaklı hale getirilerek aldığınız çözümleri arttırır. Bunların sonucunda sitenize gelen organik ziyaretçilerin sayısı kısa sürede yükselir.

Yukarı