Softinyo

Softinyo - Sosyal Medya Tasarım Hizmetleri

Sosyal Medya Tasarım Hizmetleri

Sosyal Medya Tasarım Hizmetimiz ve deneyimli ekibimizle markanızı öne çıkaran sosyal medya tasarımı oluşturuyoruz.

İyi bir sosyal medya pazarlaması için iki etmengereklidir:

- Yüksek kaliteli içerik.

- Tutarlı markalaşma.

Sosyal medya, markanız için gereken ortamdır.

Sosyal medya tasarım hizmetleri

Deneyimli ekibimiz iyi tasarlanmış bir Facebook Sayfası, Twitter profili, Google+ başlığı ve diğerlerinin önemini bilir.

Çekici ve tamamen entegre bir şirket bloguna ya da bir sosyal medya sitesinde kendinizi temsil etmek için basit bir simgeye ihtiyacınız varsa, deneyimli sosyal medya tasarımcılarımız sizin için göz alıcı ve marka standartlarınızı karşılayan tasarımlar hazırlar.

Facebook

Instagram

Twitter

Akıllı sosyal medya tasarım hizmetleri

Firmalar bazında sosyal medya hizmetlerinin sağladığı avantaj oranı:

95%

0

Ofislerimiz

0

Proje Bitti

0

Mutlu Müşteriler

0

Devam Eden Projeler

SOSYAL MEDYA’DA DEĞİŞİM – ESKİDEN YENİYE

Hareketli resmin ilk popüler olduğu zamanlarda herkes Gif yapımına yönelmiş, daha sonrasında flash çıkması ile kitle flash’a dönmüştür. Dijital medya çok değişken olması kitleyi Gif kullanımına tekrar itmiştir. 2014 sonlarında özellikle Facebook’ta Gif kullanımı hızla yayılmış, internet sitelerindeki hareketli görsellerde tamamen Gif’e dönmüştür. Bir marka olarak sosyal medya paylaşımları paylaşımdan ibaret olmamalıdır. Kullanılan metinden grafiğine, paylaşılan zamandan kitlesine kadar birçok etken önemlidir. Özellikle ilk etapta grafik tasarım ile görsel kullanıcının dikkatini çekmeli anlaşılır metinleri okuttuğunda güven vermeli kişiyi inandırmalıdır. Buna karşın paylaşım zamanı en önemli etkenlerdendir. Türkiye’de en fazla sosyal medya kullanımı saat 16:00 civarlarındadır (İş yerlerinin mola zamanı). Diğer yandan kitleye göre paylaşımı da şöyle örnekleyebiliriz; bir kadın giyim markası erkek cüzdanı direk paylaşırsa etkisi “0” olur. Ancak erkek cüzdanı yeni yıl ya da 14 Şubat gibi günlerde “Kadınlara Hediye Önerileri” başlığı altında paylaşması etkileşimini kuvvetli tutar.

Hizmetler

Sosyal

Facebook Hizmetleri

Web sitenizi biz hazırlar isek tüm müşterilerimize yapmış olduğumuz gibi Facebook hesabı alımı, şirket veya kuruluş sayfası alımı, facebook sayfanızın kapak tasarımlarının yapılması, ilk haberlerin facebookta paylaşılması hizmetlerini ek bir bedel ödemeden yapıyoruz. İçeriğinizin belli kısımlarını facebookta otomatik olarak yayınlamak isterseniz sunucunuza SSL kurup facebookta otomatik olarak yayınlanmasını sağlıyoruz. Web sitenize paylaş beğen butonları ve beğenenler kutusu, yorumlarınız için facebok yorum seçeneği de ekliyoruz. Ayrıca facebookta paylaşacağınız her içerik için görsel tasarım hizmeti de vermekteyiz. Facebook sayfanızın yönetimini küçük ipuçları ve kısa bir eğitim ardından sizlere teslim ediyoruz.

Medya

Twitter Hizmetleri

Web siteninizi biz hazırlar isek; Twitter hesabı alımı, Twitter sayfanızın kapak arkaplan vb. tasarımlarının yapılması, ilk haberlerin Twitter’da paylaşılması hizmetlerini ek bir bedel ödemeden yapıyoruz. Haber başlıklarınızın otomatik olarak Twitter’da yayınlanmasını isterseniz sunucunuza ilgili modülleri kurup otomatik twit olarak atılmasını sağlıyoruz. Web sitenize son twitlerinizin akışını ve twit karları yerleştiriyoruz. Twitter sayfanızın yönetimini küçük ipuçları ve kısa bir eğitim ardından sizlere teslim ediyoruz. Ayrıca Twitter’da paylaşacağınız her içerik için görsel tasarım hizmeti de vermekteyiz.

Tasarım

Instagram Hizmetleri

Web siteninizi biz hazırlar isek; Instagram hesabı alımı, ilk profil resmi yükleme, ilk gönderilerinizin Instagram’da paylaşılması hizmetlerini ek bir bedel ödemeden yapıyoruz. İsterseniz web sitenize son instagram akışınızı yerleştiriyoruz. Instagram sayfanızın yönetimini küçük ipuçları ve kısa bir eğitim ardından sizlere teslim ediyoruz. Ayrıca Instagram’da paylaşacağınız her içerik için görsel tasarım hizmeti vermekteyiz.

Hizmetleri

Youtube ve Diğerleri

Video içerikleriniz var ise bu içeriklerinizi yayınlamanız gereken en büyük iki mecra Youtube ve Vimeo. Bu sitelerde videolarınızı ücretsiz olarak barındırma imkanına sahipsiniz. Hesabınızın alımı videolarınızın yüklenmesi kanal ve oynatma listelerinin hazırlanması, kapak resimleri, web sitenizde yeniden paylaşımı kategorilendirilmesi, videolarınızın bu sitelerin araçlarını kullanarak iyileştirilmesi gibi bir çok hizmet vermekteyiz. Youtube ve Vimeo’yu kurumsal olarak kullanmanız için bu sitelere belli bir ödeme yapmalısınız. Bu işlemlerin takibinide yapmaktayız. Ayrıca özel olarak ilgilendiğiniz ve bulunmak istediğini diğer sosyal mecralar içinde aynı hizmetleri vermekteyiz.

Yukarı