Softinyo

Dijital Dönüşüm ile Tanışın - Softinyo

Dijital Dönüşüm ile Tanışın

Bu size yardımcı oldu mu?
0/5.00 Puan (0 Değerlendirme)

Yayınlanma Tarihi : 2022-06-12 23:20:41

Son Güncellenme Tarihi : 2022-06-12 23:20:41

İşletmenizi dijitalleştirelim! Hizmetlerimiz içinde bir işletmede bulunması gereken başlıca 3 hizmeti sizlere sunduk. Verimli okumalar dileriz. Dijital platformlar son 20 yıldır ciddi bir şekilde gelişmektedir. Özellikle pandemi döneminde zirveye ulaşan grafiği artık dijitalleşmenin çağımız ticaretinde ne kadar etkili olduğunun yadsınamaz göstergesidir. Küçük ölçekli işletmeler ve özellikle yerel işletmelerin pandemi sürecinde; mobil uygulama, web uygulama ve masaüstü yazılım hizmetleri ile orta ve büyük ölçekli işletmelere dönüştüğü görülmektedir. Yazılım sektörüne de yeni bir bakış getiren bu devrime yetişen işletmelerin markalaştıkları, ülke çapında ticari faaliyetlerini geliştirdikleri hatta ürünlerini ihraç edebildikleri görülmektedir. Dijitalleşen işletmelerin maliyetleri düşmektedir. Bunun karşılığında da kâr oranları doğru orantılı olarak yükselmektedir. İşveren olarak sizlere sunduğumuz spesifik hizmetlerimizin bazıları şunlardır:
1-Web Yazılım Hizmetleri
Web Yazılım Hizmeti nedir? Dijitalleşmenin ilk adımıdır. Mevcut tüm sisteminizi aktarabileceğiniz, geliştirebileceğiniz ve veri toplayabileceğiniz bir pazar oluşturmaktır. Bu pazar, web sitenizi kurmakla başlar. Siteniz size kurumsallık katacaktır. Bu açıdan web yazılım hizmetleri dahilinde web sitenizin işleyişi, hızı, tasarımı ve sıralaması oldukça önemlidir. Bu konuda da proje sonunda desteklerimizi devam ettiriyor ve SEO hizmeti veriyoruz.
2-Mobil Uygulama Hizmetleri
Mobil Yazılım Hizmeti Nedir? Android ve IOS sistemlerinde geliştirilen mobil, dinamik, profesyonel bir proje ürünüdür. Kurumsal işletmeler ve proje sahibi girişimcilerin sık sık tercih ettiği mobil uygulama hizmetleri şirketimiz bünyesinde en yoğun talep gören hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Seçtiğiniz sistemi baz alarak başladığımız profesyonel süreç, talepleriniz doğrultusunda tasarlanmaktadır. Yapılan tüm testleri başarıyla geçtikten sonra mobil uygulamanız artık kullanıma hazırdır.
3-Masaüstü Yazılım Hizmetleri
Masaüstü Uygulama Hizmeti Nedir? İşletmenizle ilgili tüm verileri masaüstü bilgisayarınızda toplayabileceğiniz, stok takibi yapabileceğiniz, personel maliyetini minimize edebileceğiniz, muhasebenizi tutabileceğiniz, tüm faaliyetlerinizi kontrol edebileceğiniz daha çok işletme içine yönelik ve profesyonellik katan hizmettir. Bu hizmet sayesinde her şey kontrolünüz altına olacaktır. İşletmenizin veya ticari girişiminizin başarılarını ve başarısızlıklarını daha kolay analiz edebilir, raporlandırabilir ve çözüme kavuşturabilirsiniz. Softinyo Bilişim ve Güvenlik Şirketi olarak, işletmenizi dijitalleştirmenin tam zamanı diyor ve hizmetlerinizi globalleştirmek için iletişime geçmenizi bekliyoruz.
Yukarı