Softinyo

Softinyo - UI/UX Tasarım Hizmetleri
— Hizmetleri
Portfolio image
Portfolio image
UX = Kullanıcı Deneyimi

UX Design (Kullanıcı Deneyimi) Web Siteniz için Neden Önemli?

Şirketinizin web sitesini oluşturma veya yeniden inşa etme zamanı geldi. İlk araştırmanız sırasında, muhtemelen UX kavramına rastladınız ve sitenizin başarısı için önemli olduğunu öğrendiniz. Tam olarak UX nedir ve yeni web sitenizin geliştirilmesine nasıl dahil edilir veya mevcut sitenizi yeniden icat etmek için nasıl kullanılır?

UI = Kullanıcı Arayüz Tasarımı

UI Tasarım (Kullanıcı Arayüz Tasarımı) Web Siteniz için Neden Önemli?

Hemen hemen her gün kullanılan onlarca uygulamada ve de gezindiğimiz web sitelerinde kolay bir şekilde istediğimiz bütün işlemleri gerçekleştirebiliriz. Bu süreçte de ihtiyaç duyduğumuz menülere, sekmelere, butonlara kolay bir şekilde çok vakit kaybetmeden ulaşabiliriz. Bu kullanım kolaylığını ve de sadeliğini sağlayan ui tasarım olmaktadır. Ui tasarımın temel özelliklerinden biri elle tutulur ve gözle görülür olmasıdır. Fakat aynı zamanda kullanıcı etkileşimlerini de içermektedir. Ayrıca ui tasarım konusunda derinlemesine bir bilgi sahibi olan tasarımcılar genelde başarılı çalışmalara imza atarlar. Kullanıcılara, aradıkları içeriklere rahatlıkla ulaşabilecekleri bir kullanım kolaylığını da şıklık ile birleştirerek sunarlar.

94%
Proje başarıyla teslim edildi

California Üniversitesi’nin, San Diego’daki Tasarım Laboratuvarının Müdürü ve Gündelik İşlerin Tasarımcısı’nın yazarı olan Don Norman, UX tasarımını, bir üründe kullanıcı memnuniyetini artırma süreci olarak, kullanılabilirliği, erişilebilirliği ve memnuniyetini artırarak tanımlamaktadır.

0

Ofislerimiz

0

Proje Bitti

0

Mutlu Müşteriler

0

Devam Eden Projeler

UX / UI Tasarım Hizmetlerimiz

Softinyo' da özel kullanıcı arayüzü tasarımcılarımız, etkileyici tasarım araçları ve yaratıcılık ile kullanıcı deneyimleri oluşturmanın çözümlerini sunarlar.

card image

Müşteri Odaklı Yaklaşım

Özel Web UI / UX Tasarımı

İşiniz için gerekli olan her ne var ise tasarımcı ekibimiz, iş ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde tasarlanan tasarımları almanıza yardımcı olur.

card image

UI / UX Uzmanları

Mobil Uygulama Arayüz Tasarımı

UI / UX çözümleri geliştiren ekibimiz, iyi tasarlanmış bir mobil uygulamanın işletmeniz için neler yapabileceğini gösterir.

card image

Yüksek Kalite

Açılış Sayfası Tasarımı

Kullanıcı arayüzü uzmanlarımız, kitlenizin sizinle etkileşime geçme biçimini dönüştürmenize yardımcı olacak bir tasarım hazırlayacak!

card image

Teknolojik Gelişmeler

Tel Çerçeveler / Prototip Tasarımı

Sıfır belirsizlik ve fazlalık, bunlar; web siteniz veya mobil uygulamanız için tel kafesler ve prototip tasarlarken her zaman aklımızda tuttuğumuz iki faktördür.

card image

Dönüşüm Oranları

Duyarlı Web Sitesi Tasarımı

İşletmeniz için duyarlı web sitesini etkinleştirerek milyonlarca potansiyel müşteriye nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmek için UI / UX geliştirme ekibimizle iletişime geçin!

card image

Kullanıcı Odaklı

Web Sitesi Yeniden Tasarımı

Mevcut web sitenizi en son web tasarım trendlerine göre çekici bir tasarım ile olağanüstü hale getirmek için yenilemenize yardımcı olabiliriz.

Yukarı