Softinyo

6 Modern Mobil Uygulama Arayüzü - Softinyo

6 Modern Mobil Uygulama Arayüzü

Bu size yardımcı oldu mu?
0/5.00 Puan (0 Değerlendirme)

Yayınlanma Tarihi : 2022-06-12 01:13:39

Son Güncellenme Tarihi : 2022-06-12 01:13:39

Merhaba değerli okurlarımız bu yazımızda sizlerle 20'den fazla modern mobil uygulama arayüzü paylaşacağız. Bu arayüzleri hem kendi projelerinizde ilham için kullanabilir hem de tavsiye edebilirsiniz. Tasarımın ve kullanıcı deneyiminin üst düzey noktalara çıktığı tasarımları sizlerle birlikte sıralayalım;

1- Finans Mobil Uygulama Tasarımı (Siyah)

Koyu tonlar seven okurlarımızın için çok soft, modern ve kullanışlı bir arayüz. Arayüzde çok minimal çalışılmış ve componentler minimal şekilde tasarlanmış.

Detaylı İncelemek İçin Tıkla

2- egzersiz ve training uygulama tasarımı (açık renk)

Açık ve soft renklerle çok modern çalışılmış bir tasarım. Ayrıca alt navigasyon kutusu kesik şekilde ince düşünülmüş ve farkındalık uyandırmakta. Kesinlikle detaylı olarak incelenmeli diyor ve linki paylaşıyoruz.

Detaylı İncelemek İçin Tıkla !

3- FİNANS MOBİL UYGULAMA TASARIMI (Açık renk)

Anasayfadaki kredi kartı animasyonları ile yaratıcı çalışılmış bir tasarım. Kullanıcılarınızı şaşırtmak veyahut farklı bir deneyim sunmak için kullanabilirsiniz.

Detaylı İncelemek İçin Tıkla !

4- FİNANS MOBİL UYGULAMA TASARIMI (vektörel yeşil)

Finans sektörüne sanatsal ve vektörel bir yaklaşım sergilemiş tasarımcımız. Finans ve bankacılıkta çok alışılagelmiş olmasa da kullanıcılarınıza farklı bir deneyim sunabilirsiniz.

Detaylı İncelemek İçin Tıkla !

5- podcast & müzik dinleme tasarımı

Koyu tonlarda Spotify uygulamasına benzer şekilde çalışılmış yeşil renk ton seçimi biraz kötü olsada farklı renklerle uyumlandığında çok hoş olabilecek bir tasarım görüyoruz.

Detaylı İncelemek İçin Tıkla !

6- Gezi,seyahat tasarımı (açık renk)

Alışılagelmişin biraz dışına çıkılsa da sadeliği ile kullanım sağlayacak bir tasarım görüyoruz. Aydınlık ve soft olması kullanıcılarınızı yormadan mobil uygulamanız içinde çok fazla vakit geçirmelerini sağlayacaktır.

Detaylı İncelemek İçin Tıkla !

Yukarı