Softinyo

Web Tasarım Hizmetleri - Softinyo
  1. Anasayfa
  2. Yazılım & Tasarım Hizmetleri
  3. Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım
Hizmetleri

Web Tasarım

"Softinyo, web tasarım konusunda uzman ve deneyim kadrosuyla sizlere web tasarım, yazılım ve tasarım hizmeti sunmaktadır. 2015 Yılından beri müşterilerimize yenilikçi, kullanıcı dostu ve yaratıcı tasarımlar sunmaktayız. Türkiye'de en çok özel tasarım ve yazılımlı web sitesi referansı sahip tam hizmet firmalarından biriyiz. Softinyo, hazır tasarım ve yazılımlardan kaçınarak firmaların kurumsal yapılarına uygun ve yenilikçi internet siteleri üretmeyi kendine ilke edinmiştir."

7

Yıllık iş hayatındaki tecrübemiz ile yanınızdayız.

Mutlu müşteriler

95%

01

Web Siteniz Olabilir.. Ya Kullanıcı Deneyimi?

Ziyaretcilerin web siteniz ile nasıl etkileşime girdiğini biliyoruz…

02

Google'da 1. Sayfa'da Olmak Hayal Değil !

Google’un kural ve kriterlerine dikkat edilerek kodlanan bir web tasarım…

03

Profesyonel Bir Web Sitesi İçin Profesyonel Bir Firma İle Çalışmalı!

Web start-up projelerin %70 e yakınının müşteri memnuniyetsizliği ile sonuçlandığını biliyor muydunuz ?

Web Tasarımda Mobil Önce Gelir !

Ekibimiz her zaman web tasarım konusunda mobil önceliği baz alarak çalışmaktadır. Mobil uyumluluk demek tüm cihazlara uygun bir web tasarım demektir. Peki neden mobil önce gelir?

Web tasarım' da her zaman önceliğiniz responsive tasarım olmalı.

Türkiye’de, nüfusun %72‘si yani 59,3 Milyon internet kullanıcısı olduğunu biliyor muydunuz?

72%

Bu kullanıcıların 56,3 Milyonunun telefonlarından internete bağlandığını?

70%

Peki Masaüstü bilgisayar veya laptop kullananların oranı %48 olduğunu?

48%

Kurumsal Kimliğinizi Doğru Yansıtmalı

Bu oranları neden sizlerle paylaştık? Hemen açıklayalım; kullanıcıların birçoğu cepte taşınan cihazlarla internete bağlanmaktadır. Responsive tasarımın önemi burada devreye girmektedir. Her türlü cihazlarda mükemmel bir sonuç vermek için web tasarım da responsive uyum her zaman önceliğimizdir. Sizlerle Responsive Web Tasarım konusunda yine ek bilgiler paylaşmak istiyoruz. Türkiye’de kullanıcılar ayda 4 kez internet üzerinden alışveriş yapıyorlar. Bu alışverişlerin; %75’i akıllı cep telefonları üzerinden gerçekleşiyor. %52’si ise dizüstü bilgisayarlardan, %39’u ise masaüstü bilgisayarlardan %21 ise tablet ve diğer cihazlar üzerinden yapılmaktadır. Web Tasarım da yapılan yanlışların en başlarında responsive çalışmalarının göz ardı edilmesi ve yeterince önemsenmemesi geliyor. Responsive’ i şablon çalışmalarla kestirip attıklarında maalesef bu etki sizin kazançlarınıza dahi yansıyor ve yeterince web sitenizden verim alamamakla sonuçlanıyor. Penta Yazılım web tasarımda günümüz teknolojilerini yakından takip ederek ve her geçen gün kendisini yenileyerek mutlu müşteriler kazanıyor ve bu kazanımlarını Referanslar bölümünde herkesle paylaşmaktan gurur duyuyor. Ekibimiz web tasarım çalışmalarında her zaman mobil platformları baza alarak çalışmakta olup tüm cihazlara uygun herkes tarafından taktir edilen muhteşem tasarım çalışmaları çıkartmaktadır.

Yukarı