Softinyo

Web Uygulama & Yazılım Hizmetleri - Softinyo
Cfmakina Referans Softinyo Tuna Gazete Referans Softinyo Villa Runner Referans Softinyo Ctbmachine Referans Softinyo Some image Some image Some image Some image Cfmakina Referans Softinyo Tuna Gazete Referans Softinyo Villa Runner Referans Softinyo Ctbmachine Referans Softinyo Some image Some image Some image Some image

Web Yazılım Hizmetleri

  1. Anasayfa
  2. Yazılım & Tasarım Hizmetleri
  3. Web Yazılım Hizmetleri

Web Yazılımın Avantajları

Web yazılımın işletmenize sağlayacağı birçok fayda bulunmakta, başlıca faydaları şu şekilde sıralabiliriz :

  • Hızlı Erişim
  • Hızlı ve Fonksiyonel Kullanım Olanağı
  • Müşteri Verisi Toplama Kolaylığı
  • Kolay Ulaşabilirlik
  • Hızlı Yaygınlaşma Kabiliyeti
  • SEO Pazarlama Olanağı

Ödüller & Başarılar

Softinyo olarak profesyonel ekibimiz ile çok uzun süredir web yazılım hizmetleri sunmaktayız. Global çapta aldığımız 2 ödül ile geleceğe çok daha hızlı ve fonksiyonel hazırlanıyoruz.

5 Developer of the day Awards

2019-2020 Global Website Awards

Strateji

Web Geliştirme Stratejimiz

01

Analiz ve Teknoloji Seçimi

İlk aşama olarak projenizin gerekliliklerini, muhtemel büyüme öngörüsünü ve ihtiyaçlarını analiz ediyoruz. Buna bağlı olarakta gerekli yazılım dili ve teknoloji seçimlerini sağlıyoruz.

02

Planlama

Projenizin başlangıcından bitişine yapılacak tüm işlemleri ve geliştirmeleri planlayarak ufak parçalara bölüyoruz. Bu parçaları ayrı ayrı birleştirerek büyük resmi oluşturuyoruz.

Başlangıç

Başlamak bitirmenin yarısıdır.

03

Tasarım

Yapılan tüm analiz ve planlar doğrultusunda tasarım süreçlerine başlıyoruz. Bu andan itibaren tüm tasarımları günlük, haftalık ve aylık raporlar halinde sizinle paylaşıyor olacağız.

04

Geliştirme

Tüm tasarım, analiz ve plan süreçlerini yazılım geliştirme ile birleştirerek projenizin ilk işlevsel halini gün yüzüne çıkarıyoruz. Ufak tester ve kullanıcı kitleleri ile BETA sürüme alınabilecek haldeki projemiz ortaya çıkıyor.

Test ve Canlı

Tüm olasılıkları test et

05

Test

Çeşitli gelişmiş araçlar ve canlı kullanıcılar ile sistemdeki tüm özellik ve sayfalar test ediliyor. Bununla birlikte siber güvenlik (penetrasyon) testleri de sağlanıyor ve herşeyin tamam olduğundan emin oluyoruz.

06

Yayın ve Bitiş

Uygulamanız ile ilgili tüm süreçleri tamamlandıktan sonra herkese açık bir şekilde yayına alıyor ve ilk günlerde sizi asla yalnız bırakmıyoruz.

Arkanıza yaslanın ve bu anın tadını çıkarın !

39

Tamamlanmış Proje

569k

Satır Kod

34

Mutlu Müşteri

2

Kazanılan Ödül

Sık Sorulan Sorular

Web Yazılım & Uygulama fiyatları belirlenirken birçok parametre etkili olur. Bunlardan başlıca fiyata etki eden faktörler şu şekildedir; Uygulamanın kaç sayfadan oluşacağı, kullanılacak teknolojiler, kullanılacak altyapı, istenen özelliklerin karmaşıklığı vb.
Web Yazılım kısaca web tarayıcınız (Chrome, Edge, Safari...) ile ulaşabildiğiniz tüm arayüz ve programlara verilen addır. Bunların dışında diğer platformlardaki uygulamaları desteklemek, veri sağlamak gibi amaçlarla da web yazılım kullanılabilmektedir. Hatta Web Yönetim Panelleri de Web yazılım çerçevesi içinde değerlendirilebilir.
Web Yazılım dilleri başlıca PHP, ASP, HTML, CSS, Javacript olarak değerlendirilebilir. Bunlar dışında da birçok dil ve platform mevcuttur. Bu konu ile ilgili daha detaylı bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız Yardım Merkezimizden çok daha detaylı bilgilere erişebilirsiniz.
Hazır sistem olarak başlıca tabir ettiğimiz sistemler Wordpress, Opencart, Mybb, Magento gibi PHP altyapılı opensource yazılımlardır. Bu yazılımlar temelde belli bir amaç için üretilmiş ve dünya üzerinde binlerce ve hatta milyonlarca kişi tarafından kullanılan yazılımlardır. İhtiyaç boyutunda çok genel yazıldıklarından özel taleplerinize bu sistemler ile yanıt bulmanız oldukça zor olacaktır. Tam bu noktada işletmenize özel yazılım çözümleri devreye girer. İşletmenize özel yazılım çözümleri sayesinde birebir kendi spesifik talepleriniz özelinde çözümler bulabilirsiniz. En temeldeki fark bu olup geliştirme ve büyüme süreçlerinde farklı avantajlar mevcuttur.
Startupların temel hedefi ilk aşama için hızlı bir şekilde yaygınlaşma ve büyümedir. Bu noktada direkt link paylaşımı ile kullanıcıya erişebileceğiniz, hiçbir ekstra indirme veya zahmet gerektirmeyen Web platformlar çok etkili olmaktadır. Yaygınlaşma ve erişilebilirlik açısından kolaylığı web yazılımları, startuplar için tercih sebebi yapmaktadır.
Web yazılımlarda güvenlik çok önemli ve hassas bir konudur. İşin uzmanları tarafından gerekli testler sürekli sağlanmalı, tüm güncellemelerde ve farklı zaman dilimlerinde bu testler devam etmelidir. Kolay erişilebilirlik güvensiz web yazılımlarda çok büyük zarar ve zaafiyetlere sebep olmaktadır. Softinyo olarak tüm çalıştığımız Web Yazılım projelerinde ilk testleri proje dahilinde sağlıyoruz ve müşterilerimize devamlı olarak penatrasyon testi hizmeti almaları konusunda tavsiyede bulunuyoruz.

Sık Karşılaşılan Hatalı Düşünceler

Amacınız basit, az sayfadan oluşan ve işlevsiz bir website değilse, hazır sistemlerden uzak durmanız gerekir. Bunun başlıca sebepleri olarak; özelleştirme zorluğu, güvenlik zaafiyetleri, spesifik taleplere yanıt alınmaması ve büyüme tarafındaki zorluklar gösterilebilir. İlerleyen süreçlerde mağduriyet yaşamamak adına projeniz detaylı bir şekilde değerlendirilip ona uygun çözüm üretilmelidir.

Farklı platformlarda kullanıcıların belli yazılım dilleri ile geliştirme yapılmak zorunda olduğuna inandırıldığını veya zorlandığını gözlemliyoruz. Softinyo olarak hiçbir yazılım dilinde ısrarcı değiliz. Projenin gereksinim ve isteklerine göre en avantajlı platformu kullanmak en akıllıca tercih olacaktır. Her yazılım dilinin teknik tarafta avantajları ve dezavantajları bulunduğundan, proje kapsamında ve planlamasında bunlar değerlendirerek en mantıklı platform ile işe başlanmalıdır. Yazılım dünyasında en iyi dil veya en iyi platform diye bir yargı söz konusu değildir.

Diğer hatalı düşüncelere nazaran az karşılaşılsa da böyle bir hatalı düşünce de kitleler arasında dolaşmaktadır. Yazılım dünyası her geçen gün, hatta saat güncellmekte ve üzerine koyarak devam etmektedir. Dolayısıyla halihazırdaki sistemlerinizin sürekli bu güncellemelere uygun olarak geliştirilmesi veyahut entegre edilmesi gerekmektedir. Bu sisteminizin sağlıklı bir şekilde hizmet vermeye devam edebilmesi ve ayakta kalması için oldukça gerekli bir unsurdur. Yenilenmeyen sistemlerin zaman içindeki potansiyel kabiliyetleri kaybolup, memnuniyetsiz kullanıcılara olanak tanımaktadır.
Softinyo olarak her ne kadar düşük bütçeli çalışmaları desteklemesek ve zaman içerisinde daha pahalıya mal olacağını belirtsekte, en pahalısı en iyidir gibi bir yargıya da karşıyız. Sisteminiz için gereksinimler ve elzem geliştirmeler ne ise onlar yapılmalı ve bu özellik, zaman ve maliyet ekseninde en mantıklı teklif değerlendirilmelidir. Bu nedenle tüm teklif taleplerine detaylı 8 sayfalık bir teklif dosyası ile geridönüş yapıyoruz. Bu teklif dökümanının içerisinde; kullanılıcak teknolojileri, projenin kilometretaşlarını ve diğer tüm detayları siz değerli müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.

Web Yazılım Fiyatları 2022

Sayfa Sayısı Yıl Fiyat
5 2022 30.000 TL - 50.000 TL
10 2022 50.000 TL - 80.000 TL
15 2022 80.000 TL - 120.000 TL
20 2022 120.000 TL - 190.000 TL
25+ 2022 190.000 TL - ∞

Web Yazılım Fiyatları 2021

Sayfa Sayısı Yıl Fiyat
5 2021 20.000 TL - 40.000 TL
10 2021 40.000 TL - 60.000 TL
15 2021 60.000 TL - 100.000 TL
20 2021 100.000 TL - 150.000 TL
25+ 2022 150.000 TL - ∞
*Dipnot: Fiyatlar tamamen ortalamalar gözetilerek belirtilmiştir. Projenize özel fiyat teklifini öğrenmek için lütfen iletişime geçiniz.

01

Araştırma ve Analiz

Projeniz tüm detayları ile araştırılıp, analiz edilir.

02

Tasarım ve Geliştirme

Projeniz ön ve arka yüz olarak ikiye ayrılarak tasarlanıp geliştirilir.

03

Test ve Canlı

Geliştirmeler bittikten sonra tüm gerekli testler sağlanarak yayına alınır.

Yukarı