Softinyo

Softinyo - Yapay Zeka Hizmetleri
Gücünü yapay zekadan alan dönüşümü keşfedin
Portfolio image
Beri müşteri memnuniyeti

2015

Profesyonel Hizmetlerimiz ile Projelerinize Destek Oluyoruz

Yapay Zeka Nedir?

İngilizcede Artificial Intelligence (AI) olarak bilinen Yapay Zeka insanlar tarafından yapılabilen şeylerin bilgisayarlar tarafından geliştirilmesi olarak tanımlayabiliriz. 1974-1980 yılları arasında Yapay Zeka teknolojisi hakkında yazılan olumsuz eleştiriler ile bu teknolojiye karşı ilgimiz oldukça azalmıştı. Fakat zamanla işlem gücü gözlenerek tekrar popüler olmaya başladı. Bu teknolojinin hayatımıza girmesi aslında her ne kadar olumsuz gözükse de bir çok yararının olduğu yadsınamaz. Önceden sadece gelecek teknolojilerden biri olarak gördüğümüz Yapay Zeka artık hayatımızın hemen hemen her alanında karşımıza çıkıyor.

Müşteri ve çalışan deneyimlerini iyileştirin

Katılımcıların %99'u, sanal temsilci teknolojisinin kullanılması sonucunda müşteri memnuniyetinin arttığını bildiriyor. Etkileşimli yapay zekanın kullanılması, müşterilerin arzu ettikleri şekilde karşılanmasına ve taleplerinin yerine getirilmesine yardımcı olurken aynı zamanda harcanan çabayı azaltabilir.

  • 01Yapay Zeka, halihazırdaki ürünlere zeka ekler.
  • 02Yapay Zeka, verilerin programlamayı yapmasına izin vermek için aşamalı öğrenme algoritmaları aracılığıyla uyum sağlar.
  • 03Yapay zeka, birçok gizli katmana sahip sinir ağlarını kullanarak daha fazla ve daha derin verileri analiz eder.
  • 04Yapay Zeka, derin sinir ağları sayesinde önceden imkansız olan bir doğrulukla çalışıyor.

Yapay Dar Zeka (ANI)

Günümüzde kullanılan en yaygın yapay zeka alanıdır. İsminden de anlaşılacağı gibi dar bir alana hitap eder. Tek bir sorun veya görevi gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. İnsan işlevine oldukça yakın olan bu teknoloji e-ticaret sitelerinde veya hava durumu tahminlerinde oldukça sık kullanılıyor.

Yapay Genel Zeka (AGI)

Yapay Genel Zeka kısaca binlerce dar yapay zekanın birbirleri ile iletişim kurmasına denir. İnsan zekasının muazzam olduğunu kanıtlayan bu teknoloji görüntü ve dil işleme, hesaplama işlevi gibi insan düzeyinde bilişsel işleve sahiptir.

Yapay Süper Zeka (ASI)

Yapay Süper Zeka’nın bilim kurguya girdiğini söylesek yanlış olmaz. Çünkü günümüzde her ne kadar fikir olarak geliştirilse de hayata henüz uyarlanmadı. Tamamen mantıksal olarak ilerleyen bu teknoloji tüm insan işlevlerini kapsıyor. Sınırların ötesinde dememizin sebebi bir nanosaniye kadar az bir sürede öğrenmesinden kaynaklanıyor. Bu kadar hızlı bir teknoloji önümüzde uzanan bir yolculuk ve gelecek için oluşturulan bir kavram olduğunu açıkca gösteriyor.

Etkileşimli yapay zeka hizmetlerini keşfedin

Yapay zeka hizmetleri

card image

Makine Öğrenimi

Yapay zeka danışmanlığı

Softinyo tarafından sunulan yapay zeka hizmetleri, iş akışlarınızı ve teknolojinizi daha akıllı bir şekilde yeniden yaratmanıza yardımcı olabilir. Müşterileriniz, çalışanlarınız ve diğer paydaşlarınız için sonuçları iyileştirmek amacıyla insan yeteneklerini ve performansını destekleyin.

card image

Yapay Sinir Ağı

Etkileşimli yapay zeka hizmetleri

Yapay zeka ve Kognitif Müşteri Hizmetleri ile işletim maliyetlerini düşürürken aynı zamanda müşteri ve çalışan deneyimlerini iyileştirin. Müşterilerle sanal olarak etkileşim kurmak ve temas hacimlerindeki artışları karşılamak için yapay zeka yardımcılarını hızla devreye alın ve gerçek zamanlı verilerden yararlanın.

card image

Derin Öğrenme

Yapay zekayı kuruluş için ölçeklemek

Softinyo' nun metodolojileri, yapay zeka ve makine öğrenme çözümlerini pilot çalışmadan üretim ortamına kadar istikrarlı bir biçimde çalıştırmanıza, sürdürmenize ve ölçeklemenize yardımcı olabilir. Yapay zeka uygulamalarının geliştirilmesi, devreye alınması ve kurumsal yapay zeka için pozitif yatırım getirisinin artırılması amacıyla standart bir çerçeveyi benimseyin.

card image

Bilişsel hesaplama

Yasal düzenleme teknolojisi

Softinyo, müşterilerin sürekli olarak değişen yasal düzenlemeler karşısında her zaman güncel kalmak için yapay zekanın gücünden yararlanmasına yardımcı olur. Watson ile Promontory Advisory Services, daha iyi kararlar alınmasına ve yasal düzenleme yönetişimine imkan tanımak amacıyla uçtan uca risk ve yasal düzenlemelere uyumluluk yönetimi sağlar.

card image

Bilgisayarlı Görme

Analitik danışmanlığı hizmetleri

IBM analitik danışmanlığı uzmanları, verilerinizde gizli kalmış, daha iyi kararlar almanıza, analitiği operasyonel hale getirmenize ve giderek artan müşteri ihtiyaçlarını karşılamanıza yardımcı olabilecek içgörüleri açığa çıkarıyor.

card image

Doğal Dil İşleme

Güvenilir ve sorumlu yapay zeka

Yapay zeka ile ilgili etik konusu hiç bu kadar önemli olmamıştı; ancak, yapay zekayla ilişkili parametreler halen muğlak ve soyut. IBM, kuruluşların yapay zekayı test etmesine ve düzenlemesine yardımcı olmak için küresel deneyime ve çerçevelere sahip.

Yukarı